Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Šťastné a veselé!

Šťastné a veselé!

E-mail Vytlačiť PDF

Ježiško určite donesie pod stromček veľa darčekov. Aj naša škola, naši žiaci dostali teraz pred Vianocami niekoľko milých a hodnotných darčekov.

Ďakujeme veľmi pekne: v súťaži Objav svoj talent  dvaja vyhrali notebook od firmy www.fruitstore.sk  a agentúry Comm s.r.o., www.comm.sk. V súťaži Euroskola 2017 žiaci vyhrali návštevu Štrasburgu od Európskeho parlamentu, informačnej kancelárie na Slovensku. Vo facebookovej súťaži "Buď parádnik a vyhraj novú čítačku kníh" vyhrali prvú cenu od predsedu TSK, p. J. Bašku.

A štedrými darcami boli aj manželia Sílešovci - ďakujeme za sladké medovníčky od firmy medex-fam, s.r.o. 

Prajeme všetkým žiakom, zamestnancom, priateľom OA v Prievidzi šťastné a veselé vianočné sviatky. Uvidíme sa po prázdninách - 9. januára 2017.  

Posledná zmena na Utorok, 27 December 2016 16:02  

COVP

Inovácie v sektore AEM

Národná sústava kvalifikácií

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Duálne vzdelávanie

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

Poradca pre školy

Overovanie kvalifikácií

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691

Euroscola

Súvisiace články