Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality XIX. ročník Olympiády ľudských práv v Prievidzi

XIX. ročník Olympiády ľudských práv v Prievidzi

E-mail Vytlačiť PDF

V stredu 8. februára 2017 bola naša škola hostiteľom krajského kola  Olympiády ľudských práv (OĽP).  Obsah OĽP a formy jej realizácie sú zamerané na vedomosti, zručnosti a postoje žiačok a žiakov z oblasti ľudských práv, demokratických zásad a princípov právneho štátu. Už XIX. ročníka tejto súťaže stredných škôl  Trenčianskeho kraja sa zúčastnilo 21 študentov v sprievode svojich učiteľov.  Na základe výsledkov prvej časti súťaže, v ktorej študenti riešili písomný test, krajská komisia  OĽP určila na postup do druhého súťažného kola 13 súťažiacich. Títo študenti ústnou formou prezentovali dané tézy, odpovedali na  otázky,  obhajovali svoje postoje pred krajskou komisiou, ktorej predsedníčkou bola v tomto ročníku JUDr. Dagmar Majdanová. Víťazom krajského kola olympiády sa stal Matej Janda, študent  Gymnázia Dubnica nad Váhom. Srdečne gratulujeme! Za peknú reprezentáciu školy ďakujeme Marekovi Papayovi zo IV. A (v súťaži sa umiestnil  v prvej desiatke), poďakovanie patrí aj organizačnému tímu študentov a učiteľov našej školy, ktorý nemalou mierou prispel k pokojnému a pohodovému priebehu súťaže u nás - na Obchodnej akadémii v Prievidzi. Fotogaléria

Posledná zmena na Piatok, 10 Február 2017 14:53  
P3040004.JPG

Prihlásenie


Národná cena kvality v OVP 2024

Erasmus+

COVP

WORKI projekt

Duálne vzdelávanie

Národná sústava kvalifikácií

OA a SOŠL Opava

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

Poradca pre školy

Overovanie kvalifikácií

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691 instagram: https://www.instagram.com/oaprievidza/ facebook: https://www.facebook.com/oaprievidza.sk

Euroscola

Súvisiace články