Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Deň otvorených dverí 2018

Deň otvorených dverí 2018

E-mail Vytlačiť PDF
Ďakujeme všetkým návštevníkom nášho Dňa otvorených dverí v stredu 28. februára 2018. Veríme, že ich naše prezentácie dosiahnutých výsledkov a veľmi dobrých podmienok vzdelávania a výchovy na našej školy presvedčili o pozitívach a konkurenčných výhodách našej školy.
Sme presvedčení, že zveriť nám svoje dieťa je skutočne správnym rozhodnutím desiatok a stoviek rodičov žiakov mnohých   hornonitrianskych základných škôl. Dopyt po našich absolventoch v meste a v okrese Prievidza je tak ako počas všetkých 70 rokov pôsobenia Obchodnej akadémie vysoký. A narastá zvlášť v situácii, keď celú hornú Nitru očakávajú v najbližších rokoch veľké rozvojové zmeny. Naši vzdelaní, komunikačne vyspelí a všeobecne rozhľadení absolventi budú veľmi žiadaní v oblasti bankovníctva, obchodu a služieb, marketingu a manažmentu, účtovníctva, ekonomiky, cestovného ruchu, spracovania informácií, podnikania a podobne.
Za dôkladnú prípravu a úspešný priebeh DOD ďakujeme všetkým našim zamestnancom a žiakom, ktorí svoje úlohy na Dni otvorených dverí 2018 plnili kreatívne, inovatívne a s nadšením.
 
 
Posledná zmena na Piatok, 23 Marec 2018 09:08  

COVP

Inovácie v sektore AEM

Národná sústava kvalifikácií

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Duálne vzdelávanie

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

Poradca pre školy

Overovanie kvalifikácií

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691

Euroscola

Súvisiace články