Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Stravovanie vo výdajnej školskej jedálni SOŠ OaS

Stravovanie vo výdajnej školskej jedálni SOŠ OaS

E-mail Vytlačiť PDF

Od začiatku tohto školského roka nám dodáva stravu pre žiakov a zamestnancov výdajná školská jedáleň SOŠ OaS v Prievidzi. Prihlasovanie na stravu, výber z dvoch obedov z menu prebieha cez kontá edupage, ktoré má každý dostupné v mobile, tablete alebo na webe, aj priamo v jedálni. Stravník môže online vidieť svoj stav na účte, ktorý si pravidelne dopĺňa cez platby priamo na účet školskej jedálne. Po mesiaci prevádzky sa dá povedať, že systém funguje spoľahlivo. Jedálny lístok pre našu školu je ten istý pre SOŠ OaS v Prievidzi aj pre ŠOŠ, Vansovej 32, Prievidza a je dostupný na našej stránke https://oaprievidza.edupage.org/menu/, aj https://sospd.edupage.org/menu/ a tiež https://kalina.edupage.org/menu/ 

Obedy sa varia v kuchyni na SOŠ OaS, dovážajú sa do výdajnej školskej jedálne k nám, tak ako aj do výdajnej jedálne SOŠ, T. Vansovej 32, Prievidza a na týchto troch miestach ich vydávajú zamestnankyne SOŠ OaS spolu so svojimi žiakmi. Momentálne sa v našej školskej výdajnej jedálni stravuje približne jedna štvrtina školy a veríme, že sa tento podiel bude ešte zvyšovať. Varí sa podľa školských noriem a poväčšine si stravníci pochvaľujú. Na SOŠ OaS, Kalinčiaka 1, Prievidza funguje stravovacia komisia, ktorej člen bude aj z našej školy. Ak by kedykoľvek mal niekto konkrétne výhrady ku hygiene, kvalite stravy, alebo ku celkovej kultúre stravovania, odporúčame nech rieši reklamácie okamžite priamo kde vznikli (určite nie šírením hoaxov), spolu s dôkazmi svojich prípadných výhrad. Obchodnej akadémii v Prievidzi vždy záležalo a záleží na vysokej kvalite stravovacích služieb pre svoje deti a dospelých, samozrejme a ochotne poskytneme súčinnosť pri riešení prianí a sťažností. 

Posledná zmena na Pondelok, 30 September 2019 16:29  
parnican2.JPG

Prihlásenie


Národná cena kvality v OVP 2024

Erasmus+

COVP

WORKI projekt

Duálne vzdelávanie

Národná sústava kvalifikácií

OA a SOŠL Opava

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

Poradca pre školy

Overovanie kvalifikácií

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691 instagram: https://www.instagram.com/oaprievidza/ facebook: https://www.facebook.com/oaprievidza.sk

Euroscola

Súvisiace články