Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Majsterka sveta z našej školy

Majsterka sveta z našej školy

E-mail Vytlačiť PDF

Spartan Race predstavuje inovatívne prekážkové preteky v celosvetovom meradle. Ročne sa koná viac ako 130 pretekov po celom svete – tri základné závodné trate s rastúcou dĺžkou trate, stúpajúcim počtom prekážok a vzrastajúcou náročnosťou. Spartan Sprint (5 K / 20+ prekážok), Spartan Super (10 K / 25+ prekážok) a Spartan Beast (21 K / 30+ prekážok). Trate sú pretkané prekážkami: bahno, ostnatý drôt, steny, laná a oheň. Prijmi túto výzvu, dokonči všetky tri typy pretekov a staň sa členom kmeňa TRIFECTA. Skupina trénujúca Spartan race v Prievidzi a viacerí naši žiaci a bývalí žiaci pretekajú a sú veľmi úspešní aj v tomto náročnom športe.

V novembri 2019 na Majstrovstvách sveta Spartan Sparta Beast Trifecta v Grécku vo svojej vekovej kategórii (25 – 29) zvíťazila Simona Hudoková, absolventka našej školy. Medzi 90 ženami skončila druhá, z 530 účastníkov na 106. mieste. Blahoželáme a pozdravujeme Ťa, majsterka sveta, Simona Hudoková, môžeš byť vzorom a príkladom pre všetkých našich žiakov, vieš na seba byť náročná, sparťansky trénuješ a dosahuješ výborné výsledky.

Posledná zmena na Pondelok, 04 November 2019 20:06  

COVP

Duálne vzdelávanie

Inovácie v sektore AEM

Národná sústava kvalifikácií

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

Poradca pre školy

Overovanie kvalifikácií

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691

Euroscola

Súvisiace články