Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Krajské kolo spracovanie informácií na počítači

Krajské kolo spracovanie informácií na počítači

E-mail Vytlačiť PDF

Dňa 13. 02. 2020 sa v našej škole Obchodnej akadémii, F. Madvu 2, Prievidza konal 54. ročník krajského kola Súťaže spracovanie informácií na počítači. Súťažilo sa v troch kategóriách:

  • písanie na počítači,
  • úprava textu na počítači - UTX,
  • profesionálne spracovanie textu - wordprocessing.

V kategórii písanie na počítači našu školu reprezentovali: Samuel Rybiansky III. B, Roland Čiscoň III. A, Adam Bošiak II. A a Lukáš Blaho II. A. Lukáš Blaho sa umiestnil na 1. mieste a Roland Čiscoň sa umiestnil na treťom mieste.

V kategórii úprava textu na počítači - UTX nás  zastupovali Lenka Roháčová III. B, Samuel Rybiansky III. B, Dušan Ondro II. A, Lukáš Blaho II. A, Sabína Chvojková II. B. Na prvom mieste sa umiestnil Samuel Rybiansky a tretie miesto obsadil Dušan Ondro.

V kategórii profesionálne spracovanie textu - wordprocessing súťažili Natália Lajtmanová IV. B, Veronika Domanická IV. A, Roland Čiscoň III. A, Patrik Belan III. A, Lenka Roháčová III. B, Mihaliková Gréta II. B, Denisa Richterová II. B, Dominika Vaňová II. B a Viktória Tkáčiková II. A. Žiaci našej školy obsadili prvých deväť miest. Na prvom mieste sa umiestnila Lenka Roháčová III. B, na druhom mieste sa umiestnil Roland Čiscoň III. A, na treťom mieste sa umiestnila Veronika Domanická IV. A.

Na celoslovenské kolo postupujú deviati žiaci našej školy. Uskutoční sa na SOŠ dopravnej Martin-Priekopa. Reprezentovať nás budú: Lukáš Blaho II. A, kategória písanie na počítači, Samuel Rybiansky III. B a Dušan Ondro II. A v kategórii úprava textu na počítači – UTX, Lenka Roháčová III. B, Roland Čiscoň III. A, Veronika Domanická IV. A, Viktória Tkáčiková II. A, Denisa Richterová II. B a Natália Lajtmanová IV. B. Držíme im palce.

Víťazom gratulujeme a všetkým súťažiacim ďakujeme za reprezentáciu školy.

Posledná zmena na Pondelok, 09 Marec 2020 10:46  

COVP

Duálne vzdelávanie

Inovácie v sektore AEM

Národná sústava kvalifikácií

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

Poradca pre školy

Overovanie kvalifikácií

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691

Euroscola

Súvisiace články