Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Elektronická prihláška na prijímačky

Elektronická prihláška na prijímačky

E-mail Vytlačiť PDF

Milí deviataci a zákonní zástupcovia! Na stránke https://oaprievidza.edupage.org/register/ sme pre vás sprístupnili elektronickú prihlášku súčasných deviatakov pre štúdium odboru 6317 M obchodná akadémia v prvom ročníku šk. roka 2020/2021. Prihláška nenahrádza papierovú, ktorú odovzdávate svojej základnej škole, ale vyplnením údajov nám pomôžete čo najlepšie zorganizovať prijímacie konanie, zadeliť zapísaných žiakov do tried a naplánovať voliteľné predmety. Pre vás je vyplnenie elektronickej prihlášky príležitosťou rezervovať si vopred rôzne možnosti, ktoré naša škola ponúka svojim žiakom (stravovanie, starostlivosť o zdravotne znevýhodnených, ISIC preukaz, účasť v systéme duálneho vzdelávania a i.).

Všetky dostupné informácie o prijímacom konaní nájdete na stránke https://oaprievidza-prijimacky.webnode.sk/ a keď budeme vedieť viac o termínoch a spôsobe konania prijímacích skúšok (či už online alebo prezenčne) v tomto mimoriadnom období, budeme okamžite informovať. Aj aktuálne, upravené kritériá pre prijatie do štúdia uverejníme najneskôr 30. apríla 2020. Ďakujeme za záujem o štúdium na našej škole.

Posledná zmena na Nedeľa, 19 Apríl 2020 14:11  
dubcek1.jpg

Prihlásenie


Národná cena kvality v OVP 2024

Erasmus+

COVP

WORKI projekt

Duálne vzdelávanie

Národná sústava kvalifikácií

OA a SOŠL Opava

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

Poradca pre školy

Overovanie kvalifikácií

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691 instagram: https://www.instagram.com/oaprievidza/ facebook: https://www.facebook.com/oaprievidza.sk

Euroscola

Súvisiace články