Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Lenka je dvojnásobnou majsterkou Slovenska 2021!

Lenka je dvojnásobnou majsterkou Slovenska 2021!

E-mail Vytlačiť PDF

V celoslovenskom kole súťaže Spracovanie informácií na počítači mala naša škola najväčšie zastúpenie spomedzi všetkých škôl SR. Postup cez školské a krajské kolo si vybojovali viacerí naši štvrtáci, tretiaci ba i druháci. Potešili sme sa tomu, veď už viac rokov tvrdo pracujeme na tom, aby sme v tejto oblasti odborného vzdelávania ako škola boli najlepší. No a naše dievčatá a chlapci z celoslovenského kola 23. - 25. marca 2021 priniesli dve prvé miesta, dve druhé, dve tretie a ešte ďalšie umiestnenia. Súťažilo sa v online priestore, v troch kategóriách. Až šesť zo všetkých deviatich medailí patrí našim!

V kategórii písanie na počítači našu školu reprezentovali: Lukáš Blaho III. A, a Emma Slošiarová z II. A. Lukáš Blaho sa umiestnil na 3. mieste, s počtom čistých úderov 425,5.

V kategórii úprava textu na počítači - UTX nás zastupovali Lenka Roháčová IV. B, Samuel Rybiansky IV. B, Sabína Chvojková III. B. Na prvom mieste sa umiestnila Lenka Roháčová zo IV. B s počtom bodov 8 850 bodov a na druhom mieste sa umiestnila Sabina Chvojková z III. B s počtom bodov 8 300.

V kategórii profesionálne spracovanie textu - wordprocessing súťažili Roland Čiscoň IV. A, Patrik Belan IV. A, Lenka Roháčová IV. B, Denisa Richterová III. B, Viktória Tkáčiková III. A, Marek Kurinec II. A, Nikola Kmeťová II. A a Rebeka Želiezková II. A. Naši žiaci sa umiestnili na 1. až 5 mieste, 8., 10., 12. mieste. 1. Lenka Roháčová, percento dosiahnutých bodov 94,00%, 2. Patrik Belan, percento dosiahnutých bodov 93,15%, 3. Denisa Richterová, percento dosiahnutých bodov 91,01%.

Víťazom gratulujeme a všetkým súťažiacim ďakujeme za reprezentáciu školy.

Posledná zmena na Piatok, 26 Marec 2021 10:29  

COVP

Inovácie v sektore AEM

Národná sústava kvalifikácií

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Duálne vzdelávanie

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

Poradca pre školy

Overovanie kvalifikácií

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691

Euroscola

Súvisiace články