Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Druhé miesto na celoštátnej prehliadke SOČ

Druhé miesto na celoštátnej prehliadke SOČ

E-mail Vytlačiť PDF

Naše žiačky, Diana Švecová a Nina Šujanová získali druhé miesto v celoslovenskom kole súťaže Stredoškolskej odbornej činnosti, presadili sa tak svojou vynikajúcou prácou medzi 14 najlepšími prácami v odbore Cestovný ruch, hoteliérstvo, gastronómia. Blahoželáme.

Naša škola zásluhou šikovných žiakov a obetavých učiteľov už tento rok vybojovala úžasných takmer desať medailových umiestnení v celoslovenských olympiádach a odborných súťažiach (SOČ, SIP, ONEJ). Navyše aj v prestížnej súťaži  Mladý účtovník sme mali v prvej desiatke Slovenska až troch našich žiakov. Sme na vás hrdí a prajeme vám tieto vysoké umiestnenia, zaslúžite si ocenenie a poďakovanie. 

Posledná zmena na Štvrtok, 29 Apríl 2021 16:30  
diplomkl.jpg

Prihlásenie


Národná cena kvality v OVP 2024

Erasmus+

COVP

WORKI projekt

Duálne vzdelávanie

Národná sústava kvalifikácií

OA a SOŠL Opava

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

Poradca pre školy

Overovanie kvalifikácií

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691 instagram: https://www.instagram.com/oaprievidza/ facebook: https://www.facebook.com/oaprievidza.sk

Euroscola

Súvisiace články