Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Záujem o štúdium na našej škole

Záujem o štúdium na našej škole

E-mail Vytlačiť PDF

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí si plánujú podať prihlášku na štúdium na našu školu. Podľa dostupných údajov môžeme očakávať tradične vysoký záujem o prijímačky v prvom aj druhom termíne. Naša škola ponúka zákonným zástupcom a deviatakom výborné podmienky a nadpriemerne kvalitný proces vzdelávania v maturitnom študijnom odbore, v ktorom môžu dosiahnuť vynikajúce výsledky. Pozývame vás absolvovať bezpečné, rešpektujúce a rozvojové, vynikajúce štyri roky stredoškolského odborného vzdelávania na našej škole, tak ako tisícky spokojných absolventov za viac ako 70 rokov našej existencie. 

Máme výborné priestorové a materiálové podmienky, mimoriadne kvalifikovaných učiteľov, atraktívny školský vzdelávací program, ponúkame duálne vzdelávanie, sme UNESCO školou, IT akadémiou, certifikovanou školou pre elektronické meranie výsledkov vzdelávania, sme ambasádorskou školou Európskeho parlamentu, najlepšou Euroškolou, školou priateľskou k deťom, sme najlepší v spracovaní informácií na počítači... Pozrite si náš padlet - multimediálnu propagáciu našej školy a úložisko užitočných informácií. Ďakujeme za záujem o štúdium na našej škole.

Posledná zmena na Pondelok, 17 Január 2022 17:39  

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Duálne vzdelávanie

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

IT akadémia

 

 

Poradca pre školy

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691

Euroscola

Súvisiace články