Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Stretnutie Rady mladých na pôde našej školy

Stretnutie Rady mladých na pôde našej školy

E-mail Vytlačiť PDF

V pondelok 16. 1. 2023 sa náš školský parlament stretol s Radou mladých. Ide o mládežnícky parlament, ktorý pôsobí v našom meste. Za účasti nášho predsedu školského parlamentu Nikolasa Michala Zajaca a člena  Henricha Holeina. Prebehla prehliadka školy a diskusné fórum pod dohľadom pani Cifríkovej a našej výchovnej poradkyne Jany Hraňovej. Stretli sa predsedovia školských parlamentov zo škôl SOŠ Handlová, základná škola Pavla Dobšinského a Gymnázia GVBN. Mládežnícky parlament priamo spolupracuje s mestskými poslancami a podľa toho realizuje svoje mestské akcie. Vďaka pani Hraňovej boli naši hostia veľmi dobre pohostení, začo sa jej týmto chceme veľmi poďakovať. Stretnutie prebehlo veľmi dobre, všetci z našej školy odchádzali nadšení. Veľmi ich zaujala naša učebňa na administratívu a korešpondenciu , kde naši žiaci trénujú svoju trpezlivosť pri strojopise na slepých klávesniciach. Sme radi za ich návštevu a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. 
Nikolas Michal Zajac

Posledná zmena na Streda, 18 Január 2023 13:06  
P3040004.JPG

Prihlásenie


Národná cena kvality v OVP 2024

Erasmus+

COVP

WORKI projekt

Duálne vzdelávanie

Národná sústava kvalifikácií

OA a SOŠL Opava

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

Poradca pre školy

Overovanie kvalifikácií

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691 instagram: https://www.instagram.com/oaprievidza/ facebook: https://www.facebook.com/oaprievidza.sk

Euroscola

Súvisiace články