Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size
Home Aktuality Súťaže Expert, Klokan, Bulletin školy

Súťaže Expert, Klokan, Bulletin školy

E-mail Vytlačiť PDF
V piatok 12. mája 2023 sme v klubovni odmeňovali peňažnými poukážkami najlepších študentov našej školy v súťažiach, ktoré pripravila resp. organizačne zabezpečovala Prírodovedná komisia na OA Prievidza.
Prvé tri miesta v rámci našej školy získali v celoslovenskej súťaži Expert Geniality Show títo študenti:
 1. Miroslav Zajíc, IV. A
 2. Kristína Beláková, IV. A
 3. Dávid Kováč, II. A
Najlepšie umiestnenia v rámci našej školy v súťaži Matematický klokan
 1. Patrik Grolmus, IV. A
 2. Miroslav Zajíc, IV. A
 3. Bronislava Trepáčová, IV. A
V čase DOD na našej škole sme finišovali so súťažou „Bulletin pre záujemcov o OA Prievidza“. Najlepšie toto zadanie podľa hodnotiacej komisie (zástupcovia študentov, RNDr. Kadlečíková, Mgr. Hraňová, Mgr. I. Kadlečík) zvládli tieto dievčatá:
 1. miesto: Melisa Morvaiová, III. A
 2. miesto: Ivana Havránková, II. A
 3. miesto: Adriana Vašková, III. A
Všetkým zúčastneným ďakujeme a gratulujeme víťazom!  
 
Posledná zmena na Utorok, 16 Máj 2023 07:33  
ucto.jpg

Prihlásenie


Národná cena kvality v OVP 2024

Erasmus+

COVP

WORKI projekt

Duálne vzdelávanie

Národná sústava kvalifikácií

OA a SOŠL Opava

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

Poradca pre školy

Overovanie kvalifikácií

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691 instagram: https://www.instagram.com/oaprievidza/ facebook: https://www.facebook.com/oaprievidza.sk

Euroscola

Súvisiace články