Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Privítajme priateľov z Čiech

Privítajme priateľov z Čiech

E-mail Vytlačiť PDF

Privítajme našich priateľov - študentov Strednej odbornej a jazykovej školy Volyně (ČR) v Prievidzi (13.06. – 17.06.2011)

Milí študenti ,ponúkame Vám možnosť zúčastniť sa medzinárodného projektu a zoznámiť sa so študentmi Strednej odbornej a jazykovej školy vo Volyně (Česká republika). Študenti zavítajú na našu školu v dňoch 13.06. – 17.06.2011. Ubytovaní budú na Školskom internáte „Kalina“ avšak väčšinu času budú tráviť s vybranými študentmi našej školy, ktorí sa s nimi majú možnosť zúčastniť tohto programu :  

PROGRAM :

Pondelok 13.06.11 :           *    ubytovanie Internát „Kalina“ cca 6,30 hod·         Privítanie na OA Prievidza, zoznámenie študentov  ·         Beseda so spisovateľom a horolezcom       Mgr. Jaroslavom Rumplim ·         Osobné voľno, pizzeria, Bojnice ...

Utorok 14.06.11 :                *    Bojnický zámok, ·         ZOO Bojnice ·         Kúpalisko Čajka, alebo Kúpele Bojnice podľa počasia·         Večer  diskotéka v diskoklube podľa výberu

Streda 15.06.11 :                Celodenný výlet : ·         Chránená krajinná oblasť Veľká Fatra – Gaderská dolina - http://sk.wikipedia.org/wiki/Gadersk%C3%A1_dolina ·         Aquapark Turčianske Teplice (vstup cca 8 € na 2 hod.)http://aquapark.therme.sk/?action=text&txt=cennik

Štvrtok 16.06.11 :                *    10,00 Banský skanzen Baňa Cigeľ (http://www.banskyskanzen.sk), vstupné 8,30 € dospelí, 5,81 € študenti, možnosť zľavy.                                              *    13,00 – 16,00 hod. – spoločné aktivity : príprava                                                    podkladov pre www stránku projektu (školská knižnica) ·         18,00 hod. Spoločné posedenie v Lesoparku (opekanie, ...)

Piatok 17.06.11 :                 *    uvoľnenie izieb                                             *    obed v Školskej jedálni OA o 12,30 hod.          *    voľný program, rozlúčka ..........................                                             *    odchod  

  • Vybratí študenti budú z vyučovania uvoľnení na celý týždeň aby sa mohli venovať svojim novým priateľom a ukázať im krásy nášho kraja.

 
  • Recipročne sa budú môcť naši študenti zúčastniť pobytu na prekrásnej Šumave (program zahŕňa aj bavorský les v Nemecku, návštevu zámku Hluboká, kraj Zdeňka Trošku, kde bola natáčaná slávna séria „Slunce, seno...“
ÚČASŤ NA POBYTE V ČECHÁCH NIE JE PODMIENKOU !!!!!! 
  • Obchodná akadémia hradí autobus na celodenný výlet do Gaderskej doliny a Turčianskych Teplíc, špekáčiky pre všetkých na „Opekačku“ v Lesoparku a kancelárske potreby (papier, pastelky, perá, CD , DVD...) – www.stránka projektu
 PRIHLÁSIŤ SA MÔŽETE U PROFESORKY ORAVCOVEJ – 0908812165  a  KADLEČÍKOVEJ – 0905549732                
Posledná zmena na Pondelok, 28 Marec 2011 07:30  

COVP

Inovácie v sektore AEM

Národná sústava kvalifikácií

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Duálne vzdelávanie

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

Poradca pre školy

Overovanie kvalifikácií

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691

Euroscola

Súvisiace články