Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality DEŇ NARCISOV - výsledok

DEŇ NARCISOV - výsledok

E-mail Vytlačiť PDF

V piatok 15. apríla sa naši žiaci zapojili do kampane a zbierky Ligy proti rakovine Dňa narcisov. Do ulíc sme tento rok vyslali päť hliadok zo všetkých tretích tried. Spolu sa im podarilo vyzbierať 1190 €. Výťažok zbierky sme v pondelok 18. 104. 2011 prostredníctvom Tatra banky previedli na účet Ligy proti rakovine. Verím, že vyzbierané peniažky pomôžu všetkým, ktorí našu pomoc a spolupatričnosť potrebujú.

Touto cestou ďakujem dievčatám III.C, III.A, III.D a III.B, ktoré reprezentovali našu školu v uliciach mesta. Moje poďakovanie patrí ale všetkým, ktorí prispeli hoci aj malým centíkom k výsledku zbierky. Mgr. Hraňová, koordinátor zbierky

 
srdce.jpg

Prihlásenie


Národná cena kvality v OVP 2024

Erasmus+

COVP

WORKI projekt

Duálne vzdelávanie

Národná sústava kvalifikácií

OA a SOŠL Opava

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

Poradca pre školy

Overovanie kvalifikácií

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691 instagram: https://www.instagram.com/oaprievidza/ facebook: https://www.facebook.com/oaprievidza.sk

Euroscola

Súvisiace články