Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Študentská kvapka krvi 10.11.11

Študentská kvapka krvi 10.11.11

E-mail Vytlačiť PDF

Dňa 10. novembra 2011 sa uskutočnil na našej škole už štvrtý ročník odberu krvi pod názvom „Študentská kvapka krvi“. Po predchádzajúcich ročníkoch sa opäť našlo na našej škole dosť študentov, vyučujúcich a aj priateľov školy, ktorí boli ochotní dobrovoľne darovať najcennejšiu tekutinu – krv. Akciu sme uskutočnili za pomoci okresnej organizácie SČK a transfúznej stanice z Martina. Odberu sa zúčastnilo tento rok viac darcov ako vlani, celkovo 63, z toho po prvýkrát 39 darcov. Najvyšším počtom darcov sa môže hrdiť trieda 4.D, z ktorej sa až 11 študentov zúčastnilo odberu. Boli to: Pažická Kristína, Čavojský Juraj, Rybárová Gabriela, Vrábelová Dominika, Elischerová Romana, Žovinová Denisa, Pacherová Eva, Betáková Kristína, Baniarová Lucia, Ujhelyi Ladislav, Ďurina Andrej. Krásne prvenstvo! Gratulujeme! Ďakujeme aj ďalším zúčasneným: zo 4.B – Ďurčeková Dominika, Beňadiková Monika, Hanusová Martina, Svitková Veronika, Trautenbergerová Andrea, Brezoňák Norbert Daniel, Šramka Vladimír, Chudý Jakub, Klenovský Michal ; zo 4.A – Balážová Petra, Lukáčová Magdaléna, Betinská Natália, Voleková Zuzana, Tínesová Eva, Herchel Rastislav; Z 3.A – Belancová Monika, Hanzlíková Sabína, Špeťko Ján, Heveši Patrik, ; z 3. B – Schut Miroslav, Jadroň Ľubomír, Časnochová Dominika, Minich Patrik, Bohovičová Martina; 3.C –Šenková Simona, Menčíková Viktória, Kerata Samuel, ; z 3.D – Hrdá Marianna, Jozefjaková Dominika, Gilianová Monika, Píšová Jana, Vencelíková Alexandra, Lichoň Branislav, . Do akcie sa zapojili aj študenti pomaturitného štúdia : z 1.P – Chrvalová Barbora, Mlynáriková Eva, Pavlíková Miriama, Mellová Lenka; z 2.P – Mendel Marek, Režo Ondrej, Tóthová Linda. Poďakovanie patrí aj vyučujúcim Ing. Balkovej, Mgr. Kontrovej, Ing. Šormanovej, Mgr.Malegovi, Mgr. Gulášovej, Ing. Pekárovej, Mgr. Hraňovej. Krv darovali aj pracovníci našej školy Harvišová Dorka a p. školník Staňo Viliam. Odberu sa zúčastnili aj priatelia našej školy Harviš Jaroslav, Čičmanec Jozef. Všetkým zúčastneným veľmi pekne ďakujeme za ich odvahu a krásny počin a už sa opäť tešíme na nový ročník Študentskej kvapky krvi!!! 

Posledná zmena na Utorok, 15 November 2011 07:21  

COVP

Inovácie v sektore AEM

Národná sústava kvalifikácií

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Duálne vzdelávanie

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

Poradca pre školy

Overovanie kvalifikácií

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691

Euroscola

Súvisiace články