Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Prievidzské divadlo zahrá našim žiakom

Prievidzské divadlo zahrá našim žiakom

E-mail Vytlačiť PDF
Dňa 2.2. 2012 budú mať študenti OA možnosť uvidieť komédiu najúspešnejšieho súčasného finského spisovateľa Arta Paasilinna ´Chlpatý sluha pána farára´, v réžii Jozefa Krasulu a hercov Divadla „A“ a Divadla Shanti Prievidza. Týmto predstavením získali 1. miesto na Scénickej žatve 2011 v Martine a tým aj ocenenie Tvorivý čin roka. Tento divadelný súbor získal niekoľko významných ocenení a úspešne reprezentoval našu krajinu aj v zahraničí – napr. v Rakúsku, Švédsku, Slovinsku, Česku, Belgicku, ale najmä v Monaku, kde sa v roku 2009 prezentovali ako víťazi celoslovenského ocenenia za najlepšiu inscenáciu sezóny B. Brechta - Malomeštiakova svadba na Svetovom festivale amatérskeho divadla, ktorý sa koná každé štyri roky. Prajeme Vám príjemný umelecký zážitok!
Posledná zmena na Piatok, 27 Január 2012 11:28  

COVP

Inovácie v sektore AEM

Národná sústava kvalifikácií

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Duálne vzdelávanie

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

Poradca pre školy

Overovanie kvalifikácií

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691

Euroscola

Súvisiace články