Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Súťaž družstiev prvej pomoci

Súťaž družstiev prvej pomoci

E-mail Vytlačiť PDF

Dňa 23. mája 2012 sa uskutočnila okresná súťaž Družstiev prvej pomoci stredných škôl. Súťaž sa konala na Gymnáziu v Prievidzi, kde študentky našej školy prezentovali svoje teoretické vedomosti testom a praktické zručnosti na konkrétnych, realisticky znázornených poraneniach. Všetky členky družstva museli predviesť aj resuscitáciu na modeloch. Družstvo prvej pomoci našej školy obsadilo pekné 2. miesto medzi strednými školami v okrese. Školu reprezentovali : Matejovičová Irena, Mokrá Monika z 2.A, Líšková Romana, Hennelová Simona, Kršková Katarína z 2.B a Šišková Dominika z 2.D. Vedúcou družstva bola A. Jarábková. Srdečne gratulujeme!

Posledná zmena na Pondelok, 04 Jún 2012 09:24  

COVP

Inovácie v sektore AEM

Národná sústava kvalifikácií

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Duálne vzdelávanie

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

Poradca pre školy

Overovanie kvalifikácií

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691

Euroscola

Súvisiace články