Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Krištáľová váza 2012

Krištáľová váza 2012

E-mail Vytlačiť PDF

Sobotné popoludnie, 24. november 2012, sa v Dome kultúry v Zemianskych Kostoľanoch nieslo v znamení interpretácie populárnej piesne, z dôvodu konania XXXI. ročníka festivalu spevákov – amatérov populárnej piesne Krištáľová váza. Finálovým večerom sprevádzal všetkých prítomných Peter Kršiak v pozícii moderátora i interpreta. Tradícii dvojkolového súťaženia (1. kolo v sprievode klaviristu Mgr. art. Michala Dírera, 2. kolo so sprievodom kapely v zložení Marek Škvarenina, Roman Mečiar, Martin Glonek a Vladislav Leškovský) ostali organizátori verní aj tento rok. Desiatka finalistiek sa predstavila piesňami populárneho žánru zo slovenskej i zahraničnej hudobnej scény. Ako hostia programu v tomto ročníku vystúpili: minuloročný víťaz Krištáľovej vázy Ján Trojan a Peter Cmorik s formáciou Wednesday Blues Band. Všetci účinkujúci vytvorili vo vypredanej sále Domu kultúry v Zemianskych Kostoľanoch úžasnú atmosféru. Záver finálového večera patril víťazke Krištáľovej vázy 2012 - Rastislave Ranušovej z Prievidze.
Vypracovala: Mgr. art. Jana Pekárová, ArtD. V Prievidzi, www.rkcpd.sk

Blahoželáme! Rastislava Ranušová je žiačkou IV. A triedy Obchodnej akadémie v Prievidzi a to, že vie krásne spievať, ocenili už aj organizátori a odborná porota 31. ročníka festivalu Krištálová váza 2012 v Zemianskych Kostoľanoch.

Posledná zmena na Pondelok, 03 December 2012 07:25  

COVP

Inovácie v sektore AEM

Národná sústava kvalifikácií

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Duálne vzdelávanie

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

Poradca pre školy

Overovanie kvalifikácií

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691

Euroscola

Súvisiace články