Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Naši hádzanári sú druhí najlepší na celom Slovensku

Naši hádzanári sú druhí najlepší na celom Slovensku

E-mail Vytlačiť PDF

Hádzanári našej školy postúpili po výhrach v okresnom, regionálnom a krajskom kole na Majstrovstvá Slovenskej republiky, ktoré sa konali 9. – 10. mája 2013 v Dunajskej Strede. Reprezentovali Trenčiansky kraj a súťažili s víťazmi ostatných krajských kôl. Súťažilo sa v dvoch skupinách a do semifinále postúpili naši študenti z druhej pozície, po výhrach nad Novými Zámkami, Martinom a po prehre s Prešovom. V semifinále zvíťazili po vynikajúcom, zodpovednom výkone nad družstvom z Košíc a vo finálovom zápase sa stretli opäť s družstvom Prešova. V tomto finále prehrali 23 : 27 a obsadili celkovo výborné 2. miesto! Za najlepšieho brankára turnaja bol vyhlásený Marek Javorček z 2.C triedy a za najlepšieho strelca s najviac strelenými gólmi vyhlásili Mareka Hlinku z 2.B triedy.

Ďakujeme za výborné výkony a skutočne vzornú reprezentáciu školy všetkým reprezentantom: Briatka Juraj, Javorček Marek, Oršula Róbert, Hlinka Marek, Strieborný Adrián, Švorc Jakub, Pánis Dávid, Chalmovský Marek, Chudý Miroslav, Petráš Pavol a Bugár Matej. Vedúcou družstva bola Jarábková Anna.

Posledná zmena na Piatok, 17 Máj 2013 07:43  

COVP

Duálne vzdelávanie

Inovácie v sektore AEM

Národná sústava kvalifikácií

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

Poradca pre školy

Overovanie kvalifikácií

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691

Euroscola

Súvisiace články