Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Spolupráca s rakúskou firmou a exkurzia do Viedne

Spolupráca s rakúskou firmou a exkurzia do Viedne

E-mail Vytlačiť PDF

Am 22. Oktober 2013 hat unsere Handelsakademie der Vertreter der österreichischen Firma LKW Walter Herr Martin Gass besucht. Nach der Diskussion mit der Schulverwaltung gab es einen interessanten Vortrag, in dem Herr Gass die Firma LKW Walter unseren Schülern präsentiert hat. Die Schüler – vor allem die Abiturienten - waren von den Arbeitsbedingungen und von den Möglichkeiten der Weiterbildung begeistert. Viele sind daran interessiert, in dieser Firma zu arbeiten. Damit die Schüler Deutsch in der Praxis verwenden könnten und die Firma persönlich sehen könnten, werden wir am 11. Februar 2014 an der Exkursion in der LKW Walter in Wien teilnehmen. Anbei Banner inkl. Link zu LKW Internetseite. Dadurch können sich interessierte Eltern und Studenten/-innen sehr einfach über die Zusammenarbeit und die Jobangebote informieren.    

  22. októbra navštívil našu Obchodnú akadémiu zástupca rakúskej firmy LKW Walter pán Martin Gass. Po rokovaní s vedením školy bola zaujímavá prednáška, v ktorej pán Gass predstavil firmu LKW Walter našim žiakom. Predovšetkým maturanti boli nadšení pracovnými podmienkami a možnosťami ďalšieho vzdelávania. Mnohí majú záujem v tejto firme pracovať. Aby mohli žiaci použiť nemčinu praxi a vidieť firmu osobne, zúčastníme sa 11. Februára 2014 exkurzie do LKW Walter vo Viedni. Tu je banner a link k internetovej stránke LKW Walter. Takto môžu zainteresovaní rodičia a žiaci veľmi jednoducho získať informácie o firme a o pracovných miestach.

Posledná zmena na Štvrtok, 07 November 2013 20:25  

COVP

Inovácie v sektore AEM

Národná sústava kvalifikácií

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Duálne vzdelávanie

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

Poradca pre školy

Overovanie kvalifikácií

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691

Euroscola

Súvisiace články