Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Krajské kolo súťaže Spracovanie informácií na počítači

Krajské kolo súťaže Spracovanie informácií na počítači

E-mail Vytlačiť PDF

  Organizáciou krajského kola súťaží žiakov stredných škôl v spracovaní informácií na počítači bola tento rok poverená OA Trenčín. Súťaže sa z našej školy zúčastnili nasledovní žiaci – Štancel Filip II.A, Bugár Matej IV.A, Ďurianová Jana IV.D, Maceková Patrícia II.B, Kašparová Martina II.B, Gatial Róbert II.C, Lenner Marek III. A a Brna Július IV.C. Súťažili v dvoch disciplínach. V prvej súťažnej disciplíne - písanie na počítači - Štancel Filip písal rýchlosťou 330 čistých úderov za minútu so 100 % -ou presnosťou. Umiestnil sa na 4. mieste. Blahoželáme. 

Patrícia Maceková  sa umiestnila vo Wordprocessingu na výbornom druhom mieste v Trenčianskom kraji, Martina Kašparová bola piata, spolu s Marekom Lennerom, na siedmom mieste bol Július Brna a Robert Gatial sa umiestnil na dvanástom mieste.

Všetkým študentom ďakujeme za reprezentáciu školy.

Posledná zmena na Nedeľa, 23 Február 2014 18:15  

COVP

Duálne vzdelávanie

Inovácie v sektore AEM

Národná sústava kvalifikácií

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

Poradca pre školy

Overovanie kvalifikácií

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691

Euroscola

Súvisiace články