Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Želáme vám šťastné prázdniny :-)

Želáme vám šťastné prázdniny :-)

E-mail Vytlačiť PDF

Posledný týždeň školského roka 2013/2014 sa konajú triedne výlety, v utorok je klasifikačná porada, v piatok sa vydáva koncoročné vysvedčenie... Uvidíme sa v novom školskom roku, 2. septembra 2014, už aj so žiakmi nových tried prvého ročníka.

Všetkým študentom, zamestnancom, rodičom, priaznivcom prajeme šťastné prežitiei letných prázdnin a posielame vám veselú pesničku s úžasným videoklipom: Happy Prievidza, kde sú aj viacerí naši žiaci, v pozadí miestami aj exteriér a interiér našej školy

Posledná zmena na Piatok, 27 Jún 2014 09:36  
hlasovanie.jpg

Prihlásenie


Národná cena kvality v OVP 2024

Erasmus+

COVP

WORKI projekt

Duálne vzdelávanie

Národná sústava kvalifikácií

OA a SOŠL Opava

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

Poradca pre školy

Overovanie kvalifikácií

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691 instagram: https://www.instagram.com/oaprievidza/ facebook: https://www.facebook.com/oaprievidza.sk

Euroscola

Súvisiace články