Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Výsledky testov Generálnej skúšky maturity offline

Výsledky testov Generálnej skúšky maturity offline

E-mail Vytlačiť PDF
NUCEM, oddelenie realizácie a analýz meraní, oznamuje, že výsledky Generálnej skúšky maturity offline (na našej škole sa  konali 24. - 25. februára 2015) zverejní koncom tohto týždňa. Žiak svoje konečné výsledky koncom týždňa uvidí v systéme e-Test v "žiackom portáli" po prihlásení sa pod svojim menom a heslom (https://www.etest-nucem.sk/student).
Okrem svojich osobných výsledkov sa v konečných výsledkoch žiak dozvie aj svoju úspešnosť v jednotlivých tematických oblastiach testu (napr. v SJL úspešnosť v čítaní s porozumením, jazyku, literárnej výchove) a vie si túto úspešnosť porovnať s priemernou úspešnosťou všetkých žiakov elektronicky testovaných v rámci Generálnej skúšky Maturity online (online aj offline dovedna) v danom týždni. Postup, ako sa žiak dostane k svojim výsledkom, je zverejnený aj na webe projektu: http://www.etest.sk/data/files/749.pdf.
Posledná zmena na Utorok, 10 Marec 2015 17:16  

COVP

Inovácie v sektore AEM

Národná sústava kvalifikácií

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Duálne vzdelávanie

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

Poradca pre školy

Overovanie kvalifikácií

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691

Euroscola

Súvisiace články