Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Tvorivé dielne v DDS prof. K. Matulaya

Tvorivé dielne v DDS prof. K. Matulaya

E-mail Vytlačiť PDF
Dňa 3.12.2015 sa študenti OA v Prievidzi zúčastnili nového projektu Tvorivé dielne - Dni cestovín v DDS Prof. K. Matulaya v Dúbravke. Okrem milej návštevy a vzájomnej radosti zo stretnutia bola obrovským prínosom spoločná práca našich detí a detí zo spomenutého ústavu, spoločne vytvárali prekrásne vianočné dekorácie, ktoré zdobili nielen jedáleň ale i priestory, v ktorých sa deti pohybujú. Bolo milé vidieť radosť,  ktorá sa odzrkadľovala na všetkých deťoch z vyhotovených výrobkov, zároveň obrovská inšpirácia a obohatenie pre študentskú spoločnosť pracujúcu na našej škole nielen v tomto roku, ale i pre ďalšie budúce obdobie.
Sme veľmi radi, že naša škola, Obchodná akadémia Prievidza, patrí medzi jednu z mála škôl, ktorá má tak silné prepojenie fungujúce už niekoľko rokov a hlavne, že sa vytvorilo silné puto medzi študentami našej školy a deťmi z DDS Prof. K. Matulaya pod vedením pani riaditeľky Ing. Edity Kruszlikovej, ktorá podčiarkla zmysel celej spolupráce.
Posledná zmena na Piatok, 11 December 2015 08:25  

COVP

Inovácie v sektore AEM

Národná sústava kvalifikácií

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Duálne vzdelávanie

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

Poradca pre školy

Overovanie kvalifikácií

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691

Euroscola

Súvisiace články