Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Krajské kolo súťaže SIP

Krajské kolo súťaže SIP

E-mail Vytlačiť PDF

Krajské centrum voľného času v Trenčíne, Obchodná akadémia v Prievidzi a krajská komisia SIP, predsedníčka KK SIP Ing. Alžbeta Balková, organizovali 16. februára 2017 v priestoroch našej školy krajské kolo súťaže SIP.

Súťažilo sa v troch kategóriách: odpis textu, korektúra textu, wordprocessing.

V kategórii odpis textu našu školu reprezentovali Jozef Urgela, Marek Papay a Samuel Žiak. Jozef Urgela z III. C sa umiestnil na peknom piatom mieste.

V kategórii korektúra textu sme sa a zastupovali nám  Dominika Zambojová a Matilda Záňová. Dominka Zambojová sa umiestnila na piatom mieste a Matilda Záňová na ôsmom mieste.

Kategóriu wordprocessing našu školu reprezentovali Andrea Valnerová, Radka Vajdová, Matilda Záňová, Margaréta Dušičková a a Patrícia Litwiaková. Výsledky tejto kategórie budú známe po 26. 02. 2017.   Súťažiacim ďakujeme za reprezentáciu školy.

Posledná zmena na Utorok, 21 Február 2017 13:22  
acka.JPG

Prihlásenie


Národná cena kvality v OVP 2024

Erasmus+

COVP

WORKI projekt

Duálne vzdelávanie

Národná sústava kvalifikácií

OA a SOŠL Opava

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

Poradca pre školy

Overovanie kvalifikácií

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691 instagram: https://www.instagram.com/oaprievidza/ facebook: https://www.facebook.com/oaprievidza.sk

Euroscola

Súvisiace články