Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Výhercovia tomboly sa už tešia z cien

Výhercovia tomboly sa už tešia z cien

E-mail Vytlačiť PDF
V stredu 20.12. 2017 sa v galérii ArtPoint konalo slávnostné žrebovanie tomboly spojené s módnou prehliadkou. Na tejto školskej akcii sa zúčastnila aj pani primátorka mesta Prievidza, JUDr. Katarína Macháčková. Podporiť nás prišli aj bývalí študenti našej školy Beátka a Martin, ktorí majú tiež pohybové znevýhodnenie. „Myslím, že to, čo robíte, zmysel má,“ hovorí Beátka. „Pekné ceny, ktoré sa tu dali vyhrať, sú takto pred Vianocami, tiež fajn :),“ dopĺňa Marek, výherca dvoch hodnotných cien.
Nielen profesori, ale aj študenti vyhrali pekné ceny a všetkým sa akcia páčila. Spoločne sme vyzbierali okolo 170 €, ktoré použijeme na realizáciu bezbariérových riešení v meste Prievidza. Nielenže sme podporili dobrú vec, ale všetkých divákov sme aj vianočne naladili. Ďakujeme všetkým, ktorí nás podporili a tešíme sa na ďalšie akcie, ktoré budeme organizovať v budúcom roku.
 
  
Posledná zmena na Štvrtok, 21 December 2017 12:04  

COVP

Inovácie v sektore AEM

Národná sústava kvalifikácií

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Duálne vzdelávanie

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

Poradca pre školy

Overovanie kvalifikácií

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691

Euroscola

Súvisiace články