Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Vyhodnotenie ďalších kategórií SIP

Vyhodnotenie ďalších kategórií SIP

E-mail Vytlačiť PDF

15. 12. 2020 sa konalo školské kolo súťaže Spracovanie informácií na počítači v kategórii odpis textu. V tejto kategórii súťažili žiaci druhého až štvrtého ročníka. Súťaže sa zúčastnilo 21 študentov na šej školy. Žiaci odpisovali 10 minút text v programe ZAV. Vyhodnotených bolo 6 prác a 15 bolo vyradených pre nesplnenie limitu.

Stupne víťazov:

  1. Lukáš Blaho, III. A
  2. Emma Slošiarová II. A
  3. Adam Bošiak, III. A

Do krajského kola, ktoré sa koná 10. februára 2021 na Obchodnej akadémii Prievidza, postupujú a našu školu budú reprezentovať Lukáš Blaho z III. A, Emma Slošiarová z II. A, Adam Bošiak z III. A.

V ten istý deň 15. 12. 2020 sa uskutočnilo školské kolo súťaže Spracovanie informácií na počítači v disciplíne úprava textu na počítači. Svoje zručnosti predviedlo 12 žiakov z druhého až štvrtého ročníka. Študenti upravovali text pomocou korektorských značiek. Vyhodnotených bolo 7 prác, ktoré splnili hodnotiace kritéria a 5 práce boli vyradených pre nesplnenie počtu korektúr.

Výsledky súťaže:

  1. Sabína Chvojková, III. A 
  2. Lenka Roháčová, IV. B
  3. Dušan Ondro, III. A

Do krajského kola, ktoré sa koná 10. februára 2021 na Obchodnej akadémii Prievidza, postupujú a našu školu budú reprezentovať Sabina Chvojková z II. A, z III. B Lenka Roháčová zo IV. B, Dušan Ondro z III. A, Samuel Rybiansky zo IV. B, Lukáš Blaho z III. A a Martina Satinová z II. A Kompletné výsledkové listiny nájdete na www.pkop.webnode.sk/sutaze/adk/ Víťazom gratulujeme.

Posledná zmena na Streda, 16 December 2020 16:14  
PA300100.JPG

Prihlásenie


Národná cena kvality v OVP 2024

Erasmus+

COVP

WORKI projekt

Duálne vzdelávanie

Národná sústava kvalifikácií

OA a SOŠL Opava

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

Poradca pre školy

Overovanie kvalifikácií

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691 instagram: https://www.instagram.com/oaprievidza/ facebook: https://www.facebook.com/oaprievidza.sk

Euroscola

Súvisiace články