Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Certifikát pre online dištančnú výučbu

Certifikát pre online dištančnú výučbu

E-mail Vytlačiť PDF

 

V súčasných podmienkach, pri dlhotrvajúcich zákazoch a obmedzeniach prezenčného vzdelávania  je prvoradé, aby dištančné vzdelávanie pre žiakov každej školy bolo poskytované v čo najvyššej kvalite. Okrem priebežného sebahodnotenia zo strany vedenia školy a všetkých pedagogických zamestnancov, je vhodné úroveň vyučovacieho procesu dať  zmerať aj nejakou externou autoritou.

S radosťou a hrdosťou oznamujeme, že Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza nedávno prešla procesom certifikácie a úspešne splnila podmienky na vydanie certifikátu CODiV. Tiež učitelia školy splnili všetky úlohy a získali svoj personalizovaný certifikát. Spoločnosť KOMENSKY, s.r.o na portáli www.zborovna.sk na základe množstva splnených úloh potvrdila schopnosť našej školy na poskytovanie kvalitnej online dištančnej výučby.

Pozitívne motivovaní certifikáciou učiteľov a školy a ako reakciu na požiadavky rodičov, učiteľov a niektorých žiakov, tiež vzhľadom na blížiace sa maturity, aj na návrat do školy pre otestovaných žiakov najmä končiacich ročníkov, od januára 2021 odporúčame učiteľom OA Prievidza viesť online videokonferencie so žiakmi na vyučovacích hodinách tretieho a končiacich ročníkov počas celej vyučovacej hodiny. Ďakujeme.

Posledná zmena na Streda, 20 Január 2021 16:24  

Národná cena kvality v OVP 2024

Erasmus+

COVP

WORKI projekt

Duálne vzdelávanie

Národná sústava kvalifikácií

OA a SOŠL Opava

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

Poradca pre školy

Overovanie kvalifikácií

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691 instagram: https://www.instagram.com/oaprievidza/ facebook: https://www.facebook.com/oaprievidza.sk

Euroscola

Súvisiace články