Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Krajské kolo spracovanie informácií na počítači

Krajské kolo spracovanie informácií na počítači

E-mail Vytlačiť PDF

Dňa 10. 02. 2021 sa v našej škole Obchodnej akadémii, F. Madvu 2, Prievidza konal 55. ročník krajského kola Súťaže spracovanie informácií na počítači. Súťažilo sa v troch kategóriách:

·       písanie na počítači,

·       úprava textu na počítači - UTX,

·       profesionálne spracovanie textu - wordprocessing.

V kategórii písanie na počítači našu školu reprezentovali: Lukáš Blaho III. A, Adam Bošiak III. A a Emma Slošiarová z II. A. Lukáš Blaho sa umiestnil na 1. mieste. Na celoslovenskom kole našu školu budú reprezentovať Lukáš Blaho a Emma Slošiarová.

V kategórii úprava textu na počítači - UTX nás  zastupovali Lenka Roháčová IV. B, Samuel Rybiansky IV. B, Dušan Ondro III. A, Lukáš Blaho III. A, Sabína Chvojková III. B. Na prvom mieste sa umiestnil Samuel Rybiansky a Sabina Chvojková, tretie miesto obsadila Lenka Roháčová. Postupovú tabuľku na celoslovenské kolo ešte nemáme.

V kategórii profesionálne spracovanie textu - wordprocessing súťažili Roland Čiscoň IV. A, Patrik Belan IV. A, Lenka Roháčová IV. B, Denisa Richterová III. B, Viktória Tkáčiková III. A, Marek Kurinec II. A, Nikola Kmeťová II. A a Rebeka Želiezková II. A. Výsledky tejto kategórie ešte nie sú známe.

Celoslovenské kolo súťaže sa uskutoční 24. 03. 2021 a 25. 03. 2021.

Víťazom gratulujeme a všetkým súťažiacim ďakujeme za reprezentáciu školy.

Posledná zmena na Streda, 10 Február 2021 16:44  
P3040004.JPG

Prihlásenie


Národná cena kvality v OVP 2024

Erasmus+

COVP

WORKI projekt

Duálne vzdelávanie

Národná sústava kvalifikácií

OA a SOŠL Opava

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

Poradca pre školy

Overovanie kvalifikácií

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691 instagram: https://www.instagram.com/oaprievidza/ facebook: https://www.facebook.com/oaprievidza.sk

Euroscola

Súvisiace články