Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Letné prázdniny 2021

Letné prázdniny 2021

E-mail Vytlačiť PDF

Magický dátum 30.06., posledný deň školského vyučovania v školskom roku 2020/2021...

Bol to rok mimoriadny, predovšetkým sme museli odolávať druhej vlne pandémie koronavírusu. Neustále sa menili podmienky, prechádzali sme náročnými etapami, obzvlášť ťažké boli prvé 4 mesiace roka 2021, kedy pandémia udrela naplno... Takmer každý týždeň sme museli vydávať a rešpektovať nové pravidlá a obmedzenia, väčšinu roka sme boli na dištančnom vzdelávaní.  Ďakujem vám za trpezlivosť, disciplínu a dobrú vôľu prekonávať prekážky, adaptovať sa a pritom zvládať aj početné PNky, zdravotné komplikácie a osobné, rodinné, školské ťažkosti.

Mnoho vecí sa nám spoločne podarilo. Zriadili sme školské mobilné odberné miesto, rozšírili spoluprácu so zamestnávateľmi v duáli, stali sme sa členmi SOPK, uspeli v detailnej finančnej kontrole z TSK, zvolili sme a ustanovili novú Radu školy, získali certifikáty CODiv, IT Fitness, INEKO, ECDL, KROS, PP, APE... Pracovali sme v projektoch UNESCO,  IT akadémia, EPAS, Euroscola, Magna via, PP, JASR, zapojili sa do  projektov Modernejšia školy, Enviroprojekt, edIT1  a iné....

Zlepšili sme podmienky vzdelávania, namaľovali strechy hlavnej budovy a telocvične, opravili výmenníkovú stanicu, odstránili stopy po vandalskom čine na fasáde, odčlenili pozemky mimo areálu školy pre mesto Prievidza, zaobstarali tulivaky, viac ako 25 počítačov, tabule, televízory a iné... Vynovili sme vestibul, osadili skrinky s pohármi za úspechy v súťažiach...

Dosiahli sme dve prvé miesta v SR, dve druhé a dve tretie v spracovaní informácii, tretie miesto v olynpiáde z nemčiny v celoštátnom kole. V SOČke sme mali dve prvé miesta v kraji a jedno druhé miesto v SR. Uspeli sme aj v Mladom účtovníkovi, Ekonomickej olympiáde, Mladom Európanovi... Jedna naša žiačka, Lenka Roháčová zo IV. B a traja pedagogickí zamestnanci získali ocenenie za svoju prácu od Trenčianskeho samosprávneho kraja. Blahoželám všetkým a ďakujem za reprezentáciu našej školy. Rozlúčili sme sa so všetkými štvrtákmi a prijali medzi seba prvákov.

Pre niekoľkých našich zamestnancov to bol prvý rok na našej škole (p. Čičmancová, p. Švec, p. Ivanišová), pre Mgr. Janku Jakubisovú, spoľahlivú a precíznu učiteľku cudzích jazykov, je posledný po mnohých spoločne zažitých a úspešných rokov na Obchodnej akadémii v Prievidzi. Ďakujem, Janka, a prajem všetko najlepšie, zdravie a rodinnú pohodu.

Milí žiaci, zamestnanci OA Prievidza. Robili ste vynikajúcu prácu a dosiahli aj mimoriadne výsledky v školskom roku 2020/2021. Na letné prázdniny vám želám veľa pokoja, oddychu, posilnenie zdravia a svojich vzťahov. Užite si napríklad aj krásy Slovenska pri vode alebo na horách. Dovidenia v novom školskom roku 2021/2022. 

Posledná zmena na Streda, 08 September 2021 15:29  

COVP

Inovácie v sektore AEM

Národná sústava kvalifikácií

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Duálne vzdelávanie

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

Poradca pre školy

Overovanie kvalifikácií

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691

Euroscola

Súvisiace články