Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Karanténne opatrenia v IV. A a IV. B triede

Karanténne opatrenia v IV. A a IV. B triede

E-mail Vytlačiť PDF

Zaznamenali sme v IV. B triede, v sobotu 25.9.2021, pozitívny test na COVID-19. Podľa školského semaforu a nariadení hygienikov ide teda celá IV. B trieda, ktorá mala vo štvrtok a piatok úzke kontakty s pozitívnou osobou, do karantény - od 25.9.2021 do 4. októbra 2021 vrátane. Ďalej, pretože pozitívna osoba zo IV. B bola na voliteľných predmetoch SUI a SAI v kontakte s niektorými žiakmi IV. A, idú do rovnakej karantény aj títo (nie všetci) žiaci zo IV. A.

Pretože sme v oranžovej fáze školského semaforu a tiež z organizačných a personálnych dôvodov, ktoré nám aktuálne neumožňujú paralelné prezenčné a dištančné vzdelávanie naraz v jednej triede, budeme učiť dištančne  v obidvoch štvrtáckych triedach, IV. A a IV. B, od pondelka  27. septembra do pondelka 4. októbra vrátane.

Tak ako v predchádzajúcich prípadoch II. B a III. A platí, že pozitívne osoby majú byť v izolácii; úzke kontakty idú do karantény v domácom prostredí. Kontakty kontaktov nemajú uloženú karanténu, ani bezpríznakové úzke kontakty, ktoré môžu preukázať výnimku z karantény. Ďakujem za porozumenie, všetkým prajem veľa zdravia, chorým rýchle vyzdravenie a vydržte nejako tých zopár dní na dištančnom, než sa opäť vrátite do školy.  

Posledná zmena na Sobota, 25 September 2021 15:04  
acka.JPG

Prihlásenie


Národná cena kvality v OVP 2024

Erasmus+

COVP

WORKI projekt

Duálne vzdelávanie

Národná sústava kvalifikácií

OA a SOŠL Opava

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

Poradca pre školy

Overovanie kvalifikácií

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691 instagram: https://www.instagram.com/oaprievidza/ facebook: https://www.facebook.com/oaprievidza.sk

Euroscola

Súvisiace články