Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality V celoslovenských súťažiach sme najlepšia stredná škola v TSK

V celoslovenských súťažiach sme najlepšia stredná škola v TSK

E-mail Vytlačiť PDF

Krajské centrum voľného času v Trenčíne každoročne vyhodnocuje výsledky všetkých stredných škôl Trenčianskeho  kraja v celoslovenských kolách najdôležitejších súťaží - olympiád, SOČ a ostatných. Za prvé miesto na Slovensku sa udeľovalo 8 bodov, za druhé 7, atď. Celkový súčet bodov určuje poradie najúspešnejších škôl. 

Sme mimoriadne hrdí na našu školu a blahoželáme i ďakujeme všetkým žiakom a učiteľom OA Prievidza, ktorí sa zaslúžili o mimoriadne výsledky v celoslovenskom meradle. Naša škola je v aktuálnom rebríčku prvá a je najúspešnejšou strednou školou v Trenčianskom kraji. Vynikli sme najmä v spracovaní informácií na počítači, ale aj v Stredoškolskej odbornej činnosti a tiež v olympiáda v nemeckom  jazyku. Ďakujeme a oslavujeme.

V celoslovenskom meradle sme v pridelených financiách za mimoriadne výsledky na celoslovenských a medzinárodných súťažiach na 12. mieste ako najlepšia obchodná akadémia na Slovensku.

 

 

Posledná zmena na Pondelok, 29 November 2021 09:16  
diplomme.jpg

Prihlásenie


Národná cena kvality v OVP 2024

Erasmus+

COVP

WORKI projekt

Duálne vzdelávanie

Národná sústava kvalifikácií

OA a SOŠL Opava

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

Poradca pre školy

Overovanie kvalifikácií

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691 instagram: https://www.instagram.com/oaprievidza/ facebook: https://www.facebook.com/oaprievidza.sk

Euroscola

Súvisiace články