Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Najnovšie hodnotenie škôl inštitútom INEKO

Najnovšie hodnotenie škôl inštitútom INEKO

E-mail Vytlačiť PDF

V januári 2022 inštitút pre ekonomické a sociálne reformy INEKO zverejnil najnovšie údaje. Tento inštitút už viac ako desať rokov spracúva rôzne dostupné údaje o školách a publikuje rebríčky najlepších škôl podľa druhov škôl a podľa krajov.

Obchodná akadémia v Prievidzi je podľa INEKO opäť najlepšou strednou odbornou školou v širšom regióne, z okresov Prievidza, Partizánske a Bánovce nad Bebravou. V porovnaní s ostatným SOŠ v regióne sme najlepší, s výrazným rozdielom aspoň 0,5 bodu. 

Pozíciu najlepšej strednej školy v hodnotení INEKO si vysoko ceníme. Snažíme sa stále zlepšovať, o čom svedčí aj grafické znázornenie vývoja indexu našej školy za celú históriu hodnotenia INEKO. 

Sme hrdí na našu školu, ďakujeme všetkým zamestnancom, žiakom a rodičom, priaznivcom. Objektívne meranie INEKO dávame do pozornosti zákonným zástupcom a širokej verejnosti, pozývame deviatakov ako aj absolventov s maturitou študovať na OA Prievidza!

 

Posledná zmena na Pondelok, 24 Január 2022 16:16  

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Duálne vzdelávanie

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

IT akadémia

 

 

Poradca pre školy

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691

Euroscola

Súvisiace články