Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Diskusia s tretiakmi

Diskusia s tretiakmi

E-mail Vytlačiť PDF
Ceníme si a ďakujeme, že v utorok 26. apríla navštívili našu školu a debatovali s našimi tretiakmi PhDr. Dagmar Horná, PhD., predsedníčka celoštátnej komisie Olympiády ľudských práv, členka Rady vlády SR pre ľudské práva, národnostné menšiny a rodovú rovnosť, a tiež spisovateľka, členka poroty OĽP, Dagmar Kusá, PhD spolu so študentami a zamestnancami uznávanej vysokej školy Bratislavskej medzinárodnej školy liberálnych štúdií BISLA v Bratislave. Naši žiaci mohli s týmito odborníkmi otvorene a slobodne diskutovať na tému ľudských práv, základných hodnôt európskej demokracie.
Posledná zmena na Utorok, 26 Apríl 2022 16:52  
spankova.jpg

Prihlásenie


Národná cena kvality v OVP 2024

Erasmus+

COVP

WORKI projekt

Duálne vzdelávanie

Národná sústava kvalifikácií

OA a SOŠL Opava

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

Poradca pre školy

Overovanie kvalifikácií

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691 instagram: https://www.instagram.com/oaprievidza/ facebook: https://www.facebook.com/oaprievidza.sk

Euroscola

Súvisiace články