Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Deň s mládežou a s OA Prievidza

Deň s mládežou a s OA Prievidza

E-mail Vytlačiť PDF

V pondelok 2. 10. 2023 sa v CVČ v Prievidzi uskutočnil už 12. ročník milého podujatia Deň s mládežou – Mladí pre Prievidzu. Jeho cieľom je predstaviť základným školám prácu školských parlamentov na stredných školách. Podujatie je zároveň aj prvou prezentáciou ponuky vzdelávania na stredných školách v tomto školskom roku. 

Pozvanie predstaviť svoju školu a jej školský parlament sme prijali aj my. Po krátkom slávnostnom otvorení sa rozkrútil kolotoč krátkych prezentácií stredných škôl. Po 10. hodine sme prišli na rad aj my z OA Prievidza. Divákom sa prihovoril predseda ŠP Nikolas Zajac, ktorý po predstavení školy a pozvánke k návšteve našej školy uviedol na pódium dievčatá z II. A a III. A. Ich tanečné vystúpenie bolo odmenené potleskom. So záujmom verejnosti sa stretol aj náš ministánok. Žiaci a rodičia sa zaujímali o hlavne ponuku duálneho vzdelávania, nakoniec nám neostal ani jeden letáčik! Za vzornú reprezentáciu školy sa treba poďakovať žiakom z II.A, II. B a III. A. 

 

Posledná zmena na Streda, 04 Október 2023 14:49  

COVP

Duálne vzdelávanie

Národná sústava kvalifikácií

OA a SOŠL Opava

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

Poradca pre školy

Overovanie kvalifikácií

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691 instagram: https://www.instagram.com/oaprievidza/ facebook: https://www.facebook.com/oaprievidza.sk

Euroscola

Súvisiace články