Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Postup do finále Olympiády o verejnej správe!

Postup do finále Olympiády o verejnej správe!

E-mail Vytlačiť PDF

Družstvo OA Prievidza, žiačky štvrtého ročníka Monika Kocúrová, Espérance Sýkorová a Barbora Belancová postúpili po regionálnom a krajskom kole až do celoslovenského finále vedomostnej súťaže Olympiáda o verejnej správe, k čomu im veľmi pekne gratulujeme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy a nášho Centra odborného vzdelávania a prípravy pre ekonomiku, financie a administratívu. Žiačky pripravovala Ing. Marcela Tišťanová, ktorej patrí veľká vďaka, obdiv a ocenenie za kvalitnú prácu.  

Obsahom olympiády je problematika fungovania verejnej správy na Slovensku so zameraním na územnú samosprávu. Spomedzi viac ako 120 družstiev sa OA Prievidza prebojovala medzi najlepších 9 na celoslovenské finále, ktoré sa uskutoční vo februári 2024 v Trnave. Tento úspech nás teší o to viac, že naša škola aktuálne spolupracuje v duálnom vzdelávaní aj s niekoľkými obecnými úradmi a má záujem partnerstvá s územnou samosprávou ďalej rozširovať.

Posledná zmena na Streda, 22 November 2023 06:42  
dubcek1.jpg

Prihlásenie


Národná cena kvality v OVP 2024

Erasmus+

COVP

WORKI projekt

Duálne vzdelávanie

Národná sústava kvalifikácií

OA a SOŠL Opava

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

Poradca pre školy

Overovanie kvalifikácií

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691 instagram: https://www.instagram.com/oaprievidza/ facebook: https://www.facebook.com/oaprievidza.sk

Euroscola

Súvisiace články