Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Úspešní v súťažiach

Úspešní v súťažiach

E-mail Vytlačiť PDF

Naši žiaci majú mnoho príležitostí zažiť úspech, radosť zo súťaženia, uspokojenie z porovnania výsledkov svojej práce s inými žiakmi z celého kraja či Slovenska.

Na celoslovenské kolo súťaže žiakov stredných škôl v spracovaní informácií na počítači postúpilo z našej školy 8 žiakov. Nedávno sa Martin Loziňák stal úspešným riešiteľom olympiády ľudských práv. Nina Gričová je úspešnou riešiteľkou olympiády vo francúzskom jazyku. Nina Novotná je úspešnou riešiteľkou olympiády v španielskom jazyku. V písaní na počítači získali v krajskom kole Pavol Svítok 5. miesto, Jakub Majewski 7. miesto, Branislav Gatial 8. miesto, Tomáš Krško 12. miesto, Lívia Piešová 14. miesto a Lukáš Caban 15. miesto. V kategórii úprava textu na počítači získala v krajskom kole krásne 3. miesto Sophia Reginová, 6. miesto Tomáš Krško, 7. miesto Lucia Žiklová, 8. miesto Petra Višvádreová, 10. miesto Emma Šmelcerová, 12. miesto Andrea Nechalová a 14. miesto Sabina Rybianska. Zdroj kcvc.sk 

Posledná zmena na Utorok, 27 Február 2024 17:26  
basketbalistky2005.jpg

Prihlásenie


Národná cena kvality v OVP 2024

Erasmus+

COVP

WORKI projekt

Duálne vzdelávanie

Národná sústava kvalifikácií

OA a SOŠL Opava

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

Poradca pre školy

Overovanie kvalifikácií

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691 instagram: https://www.instagram.com/oaprievidza/ facebook: https://www.facebook.com/oaprievidza.sk

Euroscola

Súvisiace články