Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Želáme vám veselé a pokojné veľkonočné sviatky

Želáme vám veselé a pokojné veľkonočné sviatky

E-mail Vytlačiť PDF

Mimoriadne nás teší a povzbudí, ak sa vynaložená práca žiakov a učiteľov v postupových stredoškolských súťažiach vydarí, zaznamená úspech v hodnotení odborných komisií a postúpi do celoslovenskej súťaže. Tam reprezentujú nielen svoje zručnosti, ale už aj školu, okres, kraj a nie zriedkavo aj zvíťazia. 

V celoslovenskom finále SIP, ktoré sme organizovali na našej škole, sme dnes získali prvé a dve druhé miesta. Obetavá práca organizátorov priniesla okrem spokojnosti našich hostí aj takéto sladké ovocie. V krajskej súťaži SOČ v Starej Turej sme získali dve prvé a jedno druhé miesto. Všetky tri práce SOČ našich žiakov postupujú do celoslovenského kola. Dnes má OA Prievidza naozaj dôvod na radosť! Ďakujem vám, milí žiaci a učitelia, prajem príjemné veľkonočné sviatky, oddych, nabratie nových síl a užite si zaslúžené voľné dni!

Posledná zmena na Streda, 27 Marec 2024 16:47  
olymp2.jpg

Prihlásenie


Národná cena kvality v OVP 2024

Erasmus+

COVP

WORKI projekt

Duálne vzdelávanie

Národná sústava kvalifikácií

OA a SOŠL Opava

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

Poradca pre školy

Overovanie kvalifikácií

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691 instagram: https://www.instagram.com/oaprievidza/ facebook: https://www.facebook.com/oaprievidza.sk

Euroscola

Súvisiace články