Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Naše basketbalistky sú najlepšie v celom Trenčianskom kraji!

Naše basketbalistky sú najlepšie v celom Trenčianskom kraji!

E-mail Vytlačiť PDF

Vo štvrtok 3. marca 2011 sa v telocvični ZŠ Sama Chalupku III. v Prievidzi uskutočnilo krajské kolo v basketbale dievčat, do ktorého sa prebojovali aj študentky našej školy. Po víťazstvách v mestskom kole, okresnom kole, regionálnom kole zvíťazili aj v krajskom kole. Súperkami im boli študentky z Gymnázia Považská Bystrica, nad ktorými vyhrali 41 : 28 a študentky z Gymnázia Myjava, nad ktorými zvíťazili v pomere 39 : 31. O tom, že to bol tvrdý a náročný boj, svedčia i snímky zo zápasov. Našu školu úspešne reprezentovali : Patrícia Maderičová zo 4.A, Martina Vážanová zo 4.E, Dominika Tremlová zo 4.E, Dominika Holáseková z 2.B, Michaela Sviteková z 3.A, Romana Lihotská z 3.A a Lujza Mojžišová z 2.C. Pre chorobu sa nemohli krajského kola zúčastniť, ale o postup sa zaslúžili aj Monika Ťažiarová z 3.A a Viktória Menčíková z 2.C. Dievčatám ďakujeme za vzornú a úspešnú reprezentáciu a srdečne gratulujeme k ojedinelému výkonu!!!

Po krajskom kole súťaže basketbalistiek stredných škôl suverénne a zaslúžene postupujú do celoslovenského finále!

Predtým, vo štvrtok 10. februára, po víťazstvách nad Gymnáziom Partizánske 31:12 a nad Gymnáziom Bánovce nad Bebravou 44:11 naše dievčatá zvíťazili v regionálnom kole súťaže v basketbale SŠ st. a spomedzi 32 družstiev suverénne postupujú do krajského kola. Blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu. Nielen v tejto súťaži, aj v iných oblastiach sme najúspešnejšou školou regiónu! Súpiska družstva: P. Maderičová, D. Tremlová, M. Vážanová, M. Ťažiarová, D. Holáseková, M. Sviteková, R. Lihotská. Vedúci družstva: Mgr. Igor Mackovič

Posledná zmena na Pondelok, 07 Marec 2011 10:41  
vanslom.jpg

Prihlásenie


Národná cena kvality v OVP 2024

Erasmus+

COVP

WORKI projekt

Duálne vzdelávanie

Národná sústava kvalifikácií

OA a SOŠL Opava

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

Poradca pre školy

Overovanie kvalifikácií

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691 instagram: https://www.instagram.com/oaprievidza/ facebook: https://www.facebook.com/oaprievidza.sk

Euroscola

Súvisiace články