Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size
Home Aktuality Zlatý Amos 2012 je z našej školy

Zlatý Amos 2012 je z našej školy

E-mail Vytlačiť PDF

Súťaž o najobľúbenejšieho učiteľa/učiteľku, Zlatý Amos je inšpirovaná podobnou českou anketou. Cieľom ankety je predovšetkým popularizácia učiteľov, ktorí podľa hodnotenia žiakov prispievajú k vytváraniu kvalitného vzťahu medzi žiakmi a učiteľmi.  V celoslovenskom finále 2012 v Košiciach v nedeľu 6. mája ceny získali:

 • Zlatý Amos 2012 Stanislav Malega Obchodná akadémia Prievidza
 • Amos sympaťák 2012 Stanislav Malega Obchodná akadémia Prievidza
 • Zlatá škola - ZŠ Zlatá 2, Rožňava
 • Najlepší príbeh - ŠZŠ Kolárovo      
 • Naj učiteľ chémie - Miroslav Kozák - G V. B. Nedožerského, Matice slovenskej 16, Prievidza
 • Naj učiteľ fyziky - Zsolt Főző - G - Daxnerova 42, Rimavská Sobota
 • Naj učiteľ matematiky - Daniela Komorová - G Komenského 10, Lipt. Mikuláš
 • špeciálne ocenenie: Daniela Putšková - ZŠ Hviezdoslavova 822, Trstená, Jana Verešová - ŠŠ - Hrdličkova ul. Bratislava

Blahoželáme Stanovi Malegovi i kolegyni Katke Pekárovej, ktorá tiež bola vo finále súťaže. Blahoželáme aj Mirovi Kozákovi z prievidzského gymnázia, ďalší úspešným učiteľom a školám. Ďakujeme žiakom našej školy za nomináciu, za povzbudzovanie, hlasovanie a podporu našim učiteľom.

Posledná zmena na Piatok, 07 September 2012 07:02  
inche2.jpg

Prihlásenie


Národná cena kvality v OVP 2024

Erasmus+

COVP

WORKI projekt

Duálne vzdelávanie

Národná sústava kvalifikácií

OA a SOŠL Opava

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

Poradca pre školy

Overovanie kvalifikácií

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691 instagram: https://www.instagram.com/oaprievidza/ facebook: https://www.facebook.com/oaprievidza.sk

Euroscola

Súvisiace články