Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality „baTÚLAČKY“

„baTÚLAČKY“

E-mail Vytlačiť PDF

V rámci programu „Podnikanie v cestovnom ruchu“ bolo krajské kolo súťaže „Môj nápad pre región 2012“ v Žiline 16. mája. Súťaž organizovala nezisková organizácia Junior Achievement Slovensko. Našu školu reprezentovala Romana Líšková (II. B) s konzultantom S. Malegom. Romana prezentovala projekt pod názvom „baTÚLAČKY“. Je to itinerár pre matky s deťmi. Obsahuje sumár máp, fotiek, darčekových materiálov a aktivít pre matky, resp. otcov s malými deťmi, zameraných na turistiku. Projekt hodnotiacu porotu zaujal tak, že „baTÚLAČKY“ súťaž vyhrali a Romana ide reprezentovať našu školu, mesto Prievidza a región horná Nitra na celoslovenskú súťaž.. Celoštátna súťaž s názvom „Môj projekt pre región“ sa uskutoční 6. júna 2012 v Banskej Bystrici. Blahoželáme a veríme, že úspech z krajskej súťaže zopakuje.

Posledná zmena na Utorok, 29 Máj 2012 05:54  

COVP

Duálne vzdelávanie

Inovácie v sektore AEM

Národná sústava kvalifikácií

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

Poradca pre školy

Overovanie kvalifikácií

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691

Euroscola

Súvisiace články