Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Voľba predsedu a podpredsedu ŽŠR

Voľba predsedu a podpredsedu ŽŠR

E-mail Vytlačiť PDF

V piatok 25. 4. 2014 si zástupcovia 1. - 3. ročníka volili nového predsedu a podpredsedu školského parlamentu. Záujem o funkciu predsedu prejavili traja študenti: D. Bališová z II.C, F. Štancel z II.A a D. Zambojová z I.A. Kanditáti predstavili svoj volebný program. Po tajnom hlasovaní sa novým predsedom ŽŠR stal Filip Štancel z II.A, ktorý získal najviac hlasov. Post podpredsedníčky bude zastávať Dominika Zambojová z I. A triedy. Verím, že ŽŠR bude pod novým vedením rovnako úspešná ako tie predchádzajúce.

Touto cestou by som sa chcela poďakovať odchádzajúcej predsedníčke  Petre Zambojovej, žiačke IV.A, ktorá ŽŠR viedla dva roky a v jej hlave vznikol nápad Týždňa bez stresu. Petra sa aktívne sa zapájala do organizácie Dňa zdravia, Vianočného bazára,  Dňa Európy, podujatia Poznaj iných, spoznáš sám seba. Našu školu reprezentovala v študentskom parlamente mesta Prievidza,či na stretnutiach v Trenčíne. Do budúcnosti ti, milá Petra, prajeme len to dobré, nech sa ti splnia všetky sny o ďalšom štúdiu.Kiss

Moja vďaka patrí aj Petrovi Maňkovi z III. A, ktorý zastával v predchádzajúcom výbore post podpredsedu a našu školu reprezentoval v SOČ a pri iných podujatiach.   Mgr. Hraňová

Snímky R. Gatiala

Posledná zmena na Nedeľa, 27 Apríl 2014 17:16  
autoreal0607.jpg

Prihlásenie


Národná cena kvality v OVP 2024

Erasmus+

COVP

WORKI projekt

Duálne vzdelávanie

Národná sústava kvalifikácií

OA a SOŠL Opava

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

Poradca pre školy

Overovanie kvalifikácií

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691 instagram: https://www.instagram.com/oaprievidza/ facebook: https://www.facebook.com/oaprievidza.sk

Euroscola

Súvisiace články