Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Beseda s Ivanom BULÍKOM

Beseda s Ivanom BULÍKOM

E-mail Vytlačiť PDF
Projekt R. Púpavu, D. Trnika, M. Gatiala a M. Čavojského (už bývalých študentov našej školy)  "Cesty k oblakom – alebo s nami do 10 344 n.m.” alebo viac známy pod názvom “Turistický pas”, bude realizovaný Oblastnou organizáciou cestovného ruchu REGIÓN HORNÁ NITRA – BOJNICE. Pri tejto príležitosti bola v našej škole zorganizovaná beseda s Ivanom BULÍKOM cestovateľom, publicistom. Jeho rozprávanie bolo inšpiráciou pre všetkých, ktorí majú radi vôňu exotických diaľok i domova, zdravý životný štýl, aktívny odpočinok, pešiu turistiku. Zúčastnil sa mnohých expedícií - Etiópia, Zambia, Sudán, Uganda, Tanzánia, Keňa, Zanzibar, Maroko, Mali, Mauritánia, SAR, Kongo, Egypt, Tunisko, Kamerun, Peru, Bolívia, Austrália, Nový Zéland, Nepál, India, Thajsko, Guatemala, Mexiko, Argentína, Čile, Paraguaj, Veľkonočný ostrov, Kuba, Čína, Tibet, Turecko, súostrovie Maldivy ale i Európa okrem Škandinávie...
Posledná zmena na Pondelok, 09 Jún 2014 09:16  

COVP

Duálne vzdelávanie

Inovácie v sektore AEM

Národná sústava kvalifikácií

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

Poradca pre školy

Overovanie kvalifikácií

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691 instagram: https://www.instagram.com/oaprievidza/ facebook: https://www.facebook.com/oaprievidza.sk

Euroscola

Súvisiace články