Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Pozdrav z Thajska

Pozdrav z Thajska

E-mail Vytlačiť PDF

V rámci projektu ekonomických prednášok "smevskole" v našej škole koncom minulého roka prednášala Terezia Madarova - úspešná slovenská podnikateľka a majiteľka modelingovej agentúry Le Provocateur. Už tradične medzi darčekmi pre našich prednašajúcich je aj tričko s logom našej školy - okom. Foto s našim tričkom u úspešných ľudí a pozdrav stále poteší!

Pani Terézia píše: "Pozdravujem Vas srdecne po dlhej dobe z domu a posielam Vam slubene foto v tricku. Foto je z Thajska z budhistickeho klastora. Pekný deň a nech sa Vám a Vašim žiakom darí. :-), s pozdravom,

Terezia Madarova

 

Posledná zmena na Utorok, 10 Marec 2015 17:36  
inche2.jpg

Prihlásenie


Národná cena kvality v OVP 2024

Erasmus+

COVP

WORKI projekt

Duálne vzdelávanie

Národná sústava kvalifikácií

OA a SOŠL Opava

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

Poradca pre školy

Overovanie kvalifikácií

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691 instagram: https://www.instagram.com/oaprievidza/ facebook: https://www.facebook.com/oaprievidza.sk

Euroscola

Súvisiace články