Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Projekt Ukážme sa v lepšom svetle

Projekt Ukážme sa v lepšom svetle

E-mail Vytlačiť PDF

 Milí priatelia našej školy, vážení kolegovia, milí žiaci, naša škola potrebuje vašu pomoc, resp. 5 minút vášho času.Smile

Na základe úspešnej realizácie Dňa dobrovoľníctva v spolupráci s firmou Enel Zemianske Kostoľany sme mohli vypracovať projekt, vďaka ktorému získame pre našich žiakov ďalšiu finančnú podporu. Projekt nášho rodičovského združenia nadácia Pontis a Enel Zemianske Kostoľany posunuli do hlasovania, preto do 10. 09. kliknite na link http://www.seas.sk/ukazte-sa-v-lepsom-svetle a podľa inštrukcií zahlasujte za projekt Rodičovského združenia OA Prievidza, ktorý spadá pod Enel Zemianske Kostoľany. Za podporu vám všetkým - žiakom, rodinným príslušníkom, priateľom našej školy - ďakujeme. Smile

 

Posledná zmena na Utorok, 06 Október 2015 08:14  
olymp2.jpg

Prihlásenie


Národná cena kvality v OVP 2024

Erasmus+

COVP

WORKI projekt

Duálne vzdelávanie

Národná sústava kvalifikácií

OA a SOŠL Opava

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

Poradca pre školy

Overovanie kvalifikácií

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691 instagram: https://www.instagram.com/oaprievidza/ facebook: https://www.facebook.com/oaprievidza.sk

Euroscola

Súvisiace články