Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Problémy s dodávkou tepla v Prievidzi

Problémy s dodávkou tepla v Prievidzi

E-mail Vytlačiť PDF

Dodávateľ tepla a teplej úžitkovej vody, spoločnosť PTH, a.s. má začiatkom jauára 2016, opakované problémy s dodávkou tepla svojim odberateľom v lokalitách SEVER a žiaľ aj na starom sídlisku, vrátane ulice F. Madvu, kde sídli naša škola. Mrzí nás to, ale s veľkou pravdepodobnosťou aj v stredu 20. januára 2016 budeme musieť obmedziť vyučovanie na Obchodnej akadémii v Prievidzi, F. Madvu 2. Vyučovanie bude skrátené, alebo bude vyučovanie na posledných vyučovacích hodinách zrušené. Žiakov, zamestnancov a rodičov budeme neodkladne informovať o spôsobe riešenia havarijnej situácie vo vykurovaní školy. V stredu 20. januára musíme nie našou vinou, zo zdravotných dôvodov obmedziť vyučovanie, za čo sa našim partnerom ospravedlňujeme. Vyučovanie je skrátené, končí sa piatou vyučovacou hodinou. Dodávka stravy pre žiakov a zamestnancov je v spolupráci s dodávateľom stravy posunutá na skôr, cca po desiatej hodine. O aktuálnej situácii vás budeme neodkladne informovať.

Spoločnosť PTH, a.s., oznamuje všetkým odberateľom tepla v lokalite sídliska SEVER z tepelného okruhu VS-2: Prerušená dodávka tepla a teplej vody je dňa 19. 1. 2016 od  9.00 - 15.00 h

Kvôli havárii na primárnom potrubí spoločnosť PTH, a.s. prerušila dodávku tepla všetkým odberateľom v lokalite sídliska Píly, aj na ulici F. Madvu. Dodávka tepla bola prerušená 13. januára 2016 od 7:30 do 17:00 hod. Vyučovanie na Obchodnej  akadémii, F. Madvu 2, Prievidza sa preto v stredu 13. januára 2016 ukončilo po tretej vyučovacej hodine, o 10:20. Obed bol zabezpečený hneď po skončení vyučovania, od 10:00 hodiny. Za spôsobené komplikácie sa našim žiakom, rodičom, zamestnancom ospravedlňujeme.

Posledná zmena na Piatok, 22 Január 2016 18:22  
figel.jpg

Prihlásenie


Národná cena kvality v OVP 2024

Erasmus+

COVP

WORKI projekt

Duálne vzdelávanie

Národná sústava kvalifikácií

OA a SOŠL Opava

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

Poradca pre školy

Overovanie kvalifikácií

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691 instagram: https://www.instagram.com/oaprievidza/ facebook: https://www.facebook.com/oaprievidza.sk

Euroscola

Súvisiace články