Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Máme radi našu školu

Máme radi našu školu

E-mail Vytlačiť PDF

Trenčiansky samosprávny kraj pri príležitosti oslavy svojich 15. narodenín vyzýva až do októbra 2016 na zapojenie sa do súťaží v rámci kampane Trenčianska župa dostáva občiansky (nádych).

TSK v marci  organizoval pre žiakov všetkých škôl na území Trenčianskeho kraja súťaž s názvom  „Mám rád školu, na ktorej študujem – súťaž o najkrajšiu fotografiu“. Do súťaže sa zapojili aj naši žiaci – IV.A a III.A triedy. Práve III. A trieda za fotografiu s tretím najvyšším počtom označení „Páči sa mi to“ na sociálnej sieti získala pekné tretie miesto a odmenu – koncoročný výlet na Trenčiansky hrad a knižné publikácie v hodnote 100,- eur.

Víťazom súťaží, ktorí sa v rámci kampane Trenčianska župa dostáva občiansky (nádych) zapojili do súťaží na facebookovej fanpage TSK, ceny vo štvrtok 31. marca 2016 o 11.30 hod. v kongresovej sále TSK odovzdal osobne predseda TSK Jaroslav Baška.

   

Posledná zmena na Štvrtok, 31 Marec 2016 18:50  
ligaproti.jpg

Prihlásenie


Národná cena kvality v OVP 2024

Erasmus+

COVP

WORKI projekt

Duálne vzdelávanie

Národná sústava kvalifikácií

OA a SOŠL Opava

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

Poradca pre školy

Overovanie kvalifikácií

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691 instagram: https://www.instagram.com/oaprievidza/ facebook: https://www.facebook.com/oaprievidza.sk

Euroscola

Súvisiace články