Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Prevzatie ceny Národná cena kvality v OVP 2024

Prevzatie ceny Národná cena kvality v OVP 2024

E-mail Vytlačiť PDF

Obchodná akadémia, F. Madvu 2,  Prievidza sa stala víťazom prestížnej Národnej ceny kvality v OVP 2024. Toto výnimočné ocenenie  odovzdal našej škole v mene všetkých organizátorov celoslovenskej súťaže Ing. Branislav Hadár, riaditeľ Štátneho inštitútu odborného vzdelávania. Odovzdávanie troch prvých cien v troch kategóriách pre stredné odborné školy a v jednej pre osobnosť v OVP bolo vyvrcholením medzinárodnej konferencie Zabezpečovanie kvality ako súčasť života školy v Trnave v utorok 30. apríla 2024. Premietali sa video medailóny o školách - naše video: prievidza OVP 4K (youtube.com). Príbeh našej školy, ktorý spolu s online prezentáciou natoľko oslovil súťažnú komisiu, že nám spomedzi všetkých stredných škôl na Slovensku udelil prvé miesto v kategórii Rozvoj občianskych zručností, nájdete v tomto súbore.

Konferencia bola veľmi inšpiratívna a záverečný networking sme využili na nadviazanie kontaktov so slovenskými a chorvátskymi školami, ako aj s niektorými osobnosťami, ktoré sa tak ako aj my, venujú zlepovaniu kvality OVP na Slovensku.

Blahoželáme OA Prievidza, že takéto pekné národné ocenenie získala práve v 75. roku svojej existencie, ďakujem zriaďovateľovi: TSK, všetkým našim zamestnancom, manažmentu, školskej poradkyni, učiteľom OVP, nášmu Euro-tímu, školskému parlamentu a všetkým žiakom, zákonným zástupcom, priaznivcom. 

Posledná zmena na Streda, 01 Máj 2024 17:58  
0000033517.jpg

Prihlásenie


Národná cena kvality v OVP 2024

Erasmus+

COVP

WORKI projekt

Duálne vzdelávanie

Národná sústava kvalifikácií

OA a SOŠL Opava

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

Poradca pre školy

Overovanie kvalifikácií

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691 instagram: https://www.instagram.com/oaprievidza/ facebook: https://www.facebook.com/oaprievidza.sk

Euroscola

Súvisiace články